| iuliusnedelcu a întrebat:

Cine joaca goalunited?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ma jucam eu cand eram mai mic, dar s-au dus si conturi si tot de cand n-am mai intrat

| iuliusnedelcu explică (pentru SergiuBoss11):

Uite iti dau funda big grin (asa mai degraba pe degeaba) daca imi spui la ce nivel te-ai lasat de acest joc! Astept raspuns...

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru iuliusnedelcu):

Am crezut ca ti-am raspuns atuncilaughing.iti raspund acum.Eram incepator pe goalunited.numai pe footiecup(tot de fotbal) am fost cineva.Imi upgradasem alea la maxim (am asteptat 4 luni), dar fiecare zi trecea incredibil de greu.