| L0V3Kill a întrebat:

Cine joaca Imvu? Imi da si mie un cu cont?
PLz Dau Fundabig grinbig grin:

5 răspunsuri:
| Dahliaa a răspuns:

Iti dau eu un cont pe care nu il mai folosesc.
Nume : MusicLoverAlly
Pass : mim1995com45
Are putine credite pentru ca nu am mai intrat demult pe el. Sper sa iti placa! happy

| nickymc a răspuns:

Atat de usorr.:-j http://www.imvu.com/signup/index/ poftim ( : sper ca te-am ajutat daca da, fundita.xD
darky ps:imvu123456789imvu

| L0V3Kill explică (pentru nickymc):

Stiam cum sa fac cont am avut cont de 59 de outfituri dar l-am dat si nu stiu cum sa fac credite foarte rapid ca sa fac out!

| Frincu_Lucy_Jassmin_1968 a răspuns:

Eu m-am saturat de contul asta vezi daca iti place nume:nico1nicol parola:lasvegas2011 sau nu stiu daca e bun incearca-l

| Jokermai a răspuns:

Daca vr dati add pe id si va dau conturi :cata_jr_94 sau va pot face credite 1.500 sau cat intra Funda?