| madalin2000 a întrebat:

Cine joca dragon city si are cont de peste level 26 va ro daca mi-l dati mie dauu funda plz!

3 răspunsuri:
| killllls a răspuns:

Daca ti las da ar trebui sa iti dau facebookul si chiar de ti las da ar vedea toti deci Im Sorry

| ƘЭлT a răspuns:

..Frate sti ce inseamna asta? Sa iti dea contul de facebook.Eu las da pe al meu de lv 30 400.866 food cash 50, 96M Dar nu-mi dau facebookuwinking

| Edo_Edoardos_1998 a răspuns (pentru ƘЭлT):

N-ai cum sa ai 96 mil fraiere eu am pentru ca am hackat jocultongue si toti dragoni ke.kenvelo@yahoo.com ken123*&&&&*****