| Brilliant1997 a întrebat:

Cine le are cu san andreas, dupa cum stiti exista in san andreas avionul Hydra, stie careva dintre voi cum fac ca chestiile alea care il propulseaza pe el in sus ca pe elicopter sa il propulseze in fata?, atunci cand dezolezi ele sunt verticale, exista vreun buton ca sa le faci orizontale? sa te propulseze in mare viteza?
Funda + Vot pentru cine ma lamureste

Răspuns Câştigător
| bOdYl a răspuns:

Prietene deci la hydra prt a inainta apesi 8 si prt a merge inapoi apesi 2 si la elicopter apesi pe sagetzi pe cea din fata apesi ca sa mergi dar nu ti apasat mult pe ea o sa vezi tu daca nu esti lamurit lasa comentariu:d

| Brilliant1997 explică (pentru bOdYl):

Nu cred ca ai inteles ce vreau sa zic, vorbesc de chestiile alea pe care il ridica, alea, cum le fac in loc sa fie verticale sa le fac orizontale? sa ma propuleseze in fata?

1 răspuns: