| GGUESS a întrebat:

Cine ma ajuta cu acest test? e legat de CS 1.6! plss dau FUNDA!
1. Cum scrii pe chatul adminilor si cum dai mesaj privat unui player/admin?
2. Daca un jucator nu planteaza bomba pe serverul de respawn ce comanda aplicati?
3. Cand se schimba harta? In ultimile 5 minute, oricand sau in ultimele 5-10 minute? In functie de raspuns, spuneti in ce conditii nu se aplica regula
4. Cate poze se fac la aim?
5. Pentru a detecta cel mai bine aimul trebuie folosita comanda amx_blind sau amx_ss?
6. Cand suspectezi un player de wall cum procedezi? Ce inseamna frag dupa blind?
7. Cu ce comanda banezi un player care joaca pe server? Cu ce comanda banezi un player care a iesit de pe server? Cu ce comanda dai ban pe steam?
8. Cu ce comanda afli IP-urile celor de pe server si cu ce comanda afli IP-urile ultimilor 10 care au iesit?
9. Cum aplicati o comanda pe nickuri gen a / * /?
10. Ce format trebuie sa aiba pozele facute unui player? Daca nu au formatul respectiv ce faci?
11. Daca nu ai comanda de destroy la gradul pe care il detii, cum ii dai destroy codatului?
12. La ce ajuta comenzile amx_ct nick, amx_t nick?
13. Pentru a da harti la vot se foloseste comanda amx_changemap sau amx_map?
14. Cum faci demo unui player si unde gasesti demo-ul respectiv?
15. Cand jucatorul e pe server, ce face comanda amx_banip "IP jucator"?
16. Cum verificati daca pozele facute unui player sunt modificate?

Răspuns Câştigător
| TheAnswerMan a răspuns:

1. u@
2. Pe serverul de respawn e meci continuu deci nu e nevoie sa plantezi bomba.
3.Harta se schimba in ultimele 5 minute si exceptie e atunci cand sunt prea putini/multi playeri pentru. harta respectiva.
4.Aimul nu iese in poze, deci degeaba faci...
5.Cel mai bine e amx_blind deoarece un aim vine in unele cazuri si cu un wall
6.Ii faci poze sau ii dai blind.Frag dupa blind inseamna ca jucatorul respectiv a facut un frag dupa ce i s-
a aplicat comanda amx_blind.
7.amx_banmenu/amx_ban "nume" "ip" "durata" "motiv" iar pe steam e exact la fel ca la amx_Ban doar ca in loc de ip scrii id steam.
8.amx_showip pentru cei de pe sv.
amx_last pentru. ultimii 10 care au iesit de pe sv.
9.Scrii doar jumatate din nume(in cazul asta a)
10.Format JPEG.Toate pozele au acest format.
11.Nu poti.Ii dai ban;)
12. Transferi un player la ct sau la t
13.amx_votemap
14.record "nume" si il gasesti in folderul cstrike
15.Baneaza IP jucatorului
16.Intri pe acest site: http://www.freakz.ro/ss_checker.php
Dai la browse, alegi poza sau pozele si dai la Upload & Check :)
Sper ca te-am ajutat :)