| codpenal2018 a întrebat:

Cine ma ajuta cu un SvFile Metin2 lv max 99 in format.VDI?
Sau alt svfiles pvm-oldschool Dau Fundă happy

1 răspuns:
| Valentin_Dedu_1999 a răspuns:

Aceasta prezentare se actualieaza saptamanal cu informatii despre dropuri si alte lucruri legate se server!

Numele serverului: FightAround2

Site: https://fightaround2.ro/

Discord: https://discord.gg/bSVuYcNa
Canale deschise: 1
Nivel maxim: 107
Puncte status: 90

Rate - 500, 650 in weekend

Rata fierar variaza.

PvM Mediu - lvl maxim 107

Server nou! nu a atins nimeni lvl maxim inca!
*****Pe langa pachetul pe care il primiti in inventar la prima logare aveti si in itemshop iteme de inceput trebyie doar sa votati (pretul itemelor nu este exagerat si toata lumea are de castigat)

*pet *curea * costum pvm *frizura *sigiliu * saman buffer * arma lvl 30 pm 58 pietre+4 pvm

Sisteme:

Sistem Costume.

Sistem Costume Weapon (Skinuri Arme/Costume Arme).

Sistem Curele.

Sistem Chat Global + Trade Chat

Sistem Coins+ Magazin Coins (Aici obiectele se vor cumpără doar cu Coins.

Sistem Crafting.(Pentru accesorii)

Sistem Armament + Opțiune Blocare Armament.(Oferă posibilitatea de a vedea echipamentul unui jucator).

Sistem Extra Refine

Sistem Însoțitor (Ou + Biscuite + Cutie Transport+Carti pentru Skill).

Sistem Shaman Buffer (O Însoțitoare shaman care oferă bufuri).
(Poate fii Echipată cu *Costume *Arme *Armuri).

Sistem Mob Drop Item (Oferă aptitudinea de a vedea dropul posibil al monștrilor).

Sistem Target HP-PV (HP-PV total jucători / HP-PV total monștrii).

Sistem Coufer Drop Info. (Oferă aptitudinea de a vedea dropul posibil al cuferelor deținute).

Sistem Barbut/Dice (Pe iteme).

Sistem Titluri Profesionale.(Poti dobândi Și titluri gratuit doar pentru activitatea ta pe parcursul timpului de joc)

Sistem Drop&Destroy (Oferă posibilitatea de a distruge un obiect selectat din inventar).

Sistem Mentenanță (Anunță timpul în care va fi o mentenanță și timpul estimat de lucru al acesteia) (Doar înștiințare).

Sistem Sash(Eșarfe).

Sistem Limita Yang (Oferă posibilitatea de a selecta Limita Yang maximă pe server) Limita Actuală: 110.000.000.000!

Sistem Blocare/Deblocare Experiență

Sistem Bonusuri (Îți arată bonusurile acumulate pe caracter apsand tasta "C").

Roata Norocului (Învârte roată și obtine premii valoroase).

Clever Bot Sistem- #Bot Sistem a fost adăugat (vorbește si întreabă jucatorii)

Offline Shop Sistem(Functii: Shop Name Range, Hide Shops,Seen Shop,NameColor Seen Shop, Offline Shop PM to creator)

Hide Sistem (Acest sistem iti va oferii posibilitatea de a ascunde (optional)(Esarfa, Skinul Armei, Costumul si Frizura) atunci cand acestea sunt echipate!

Sistem AutoPickup

Sistem Team Online

Cumpara iteme cu Diamane Rosii/Albastre*aceste diamante se optin la bosi/pietre (poti

4 invetare
Yang nelimitat
Coins *cu care poti cumpara iteme de la npc din map1
! Magiile se fac cu carti!
! Bonusurile variaza!

Echipa :

[*Jazy*] -