| EternalFire a întrebat:

Cine Ma Ajuta ?! Mi-am Instalat Counter-Strike Source Si Nu Ma Lasa Sa Intru Pe Vreoun Server ! Cu Multipalyer ! Decat Cu Boti Zice
Connection failed after 4 retries.
crying ce inseamna dau funda cine ma ajuta sa repar asta

4 răspunsuri:
| SnowBal a răspuns:

Nu poti repara, acest counter strike este destul de greu de gasit, cea ce iti scrie acolo este ca versiunea ta nu este buna.Cel mai usor ar fi sa il cumperi si il ai pe viata.

| URSuuu4mix a răspuns:

Poate din cauza lagului te scoate automat de pe server. Incearca sa iti restartezi wondowsul sau ia-ti altul...

| EternalFire explică (pentru URSuuu4mix):

Nu Man Chiar Cand Se Incarca Sa Intru Pe Server Se Fac 2 Linii Dealea Si Dupa zice Aia