| Cristi1923 a întrebat:

Cine ma ajuta sa hostez un server de cs... cel care ma ajuta va primii owner. ADD cristi_rapid132

2 răspunsuri:
| CascavalDeRasa a răspuns:

Doar cu un owner nu satisfaci pe nimeni care iti hosteaza serverul. Adica un host poate ajunge si la 15E sau mai mult PE LUNA. Si tu cu un simplu owner nu ai ce sa faci. Doar daca ajuti si tu la host. Si sti tu sa scriptezi un server?:S

| Cristi1923 explică:

Cascaval de rasa... nu e vorba sa plateasca numai el... o sa facem jumi juma. si cu scriptu nu e o problema, gasesc eu pe cineva