| eumetin2 a întrebat:

Cine mă poate ajuta cum să fac un server de metin2 (prin hamachi sau fără,nu contează) insă să fie full.Să-mi arătati cum să bag iteme,mape, cum să modific bonusurile,să-l fac in Română, să fac eu misiunile,să modific preturile la NPC, să fac eventuri gen OX şi cum să fac pe cineva GM, şi de-astea... cum să fac să se înregistreze alte persoane. Dau fundă la cine reuşeşte să mă ajute(PS. am internetul prin router de la Romtelecom) Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| CristiSatmaru a răspuns:

Poti cauta pe YouTube sau pe Metin2.ro la WIKI. Sper ca ti-am fost de ajutor...

| eumetin2 explică (pentru CristiSatmaru):

Am incercat să fac, insă nu reuşesc să fac să-mi apară ip-ul de de la Virtual Box, ca să-l trec intr-un tabel... şi mă gândeam că ştie cineva mai bine