| Daniel11111 a întrebat:

Cine ma poate ajuta in legautra cu un server de metin?
Preturile nu sunt facute si daca stit un item_proto bun sau ceva va rog postatil sau lasati-va id de mess si vb acolo...

6 răspunsuri:
| RinXIII a răspuns:

Ia alt server-files gata facut.

| Daniel11111 explică (pentru RinXIII):

De undestraight face...am cautat pe google, si nimic mai bun decat ce am.
Daca sti imi poti zice si miebig grin

| RinXIII a răspuns:

Cauta pe 4metin la sectiunea server-files.

| Daniel11111 explică (pentru RinXIII):

Schoolserver.forumer.ro/t28-staff-posturi -->daca tu crezi ca ma poti ajuta nnu ezita sa faci cerere...eu sunt admin si suntm la inceput cautand staff si parteneeri...pentru detalii id mess school.server

| RinXIII a răspuns:

Am ani intregi de experienta de GM si am avut si eu serverele mele insa nu prea am timp sa intru, daca ma vrei in staff e ok dar nu iti garantez ca voi fi activ.

| Daniel11111 explică (pentru RinXIII):

Adauga adresa aia de mess ca sa vorbim...ok?