| celestin98 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa-mi fac un cont pe counter strike online sau cine poate sami da si mie un cont?

3 răspunsuri:
| CavalerulDreptatii a răspuns:

Salut! Pe Counter - Strike (CS) te joci fara cont=>Iti pui de la "Opptions" un nume, pe care il poti schimba oricand.
Sau iti cumperi steam, care costa multi bani
Succes la kill-uri!
O zi buna sa ai!
Funda?big grin

| celestin98 explică (pentru CavalerulDreptatii):

Sal eu ma refer la jocul Counter Strike online nu la 1.6 etclaughing
e un joc cso cauta si vezibig grin

| bLo a răspuns:

Celestin98 pentru counter strike nu iti trebuie cont decat intri la options dai la multyplayer iti pui de acolo numele dai save apoi dai la find server cauti un sv si intri. fundita big grin?