| OmNom a întrebat:

Cine ma pote contacta pe mail si sa imi dea unul dintre jocurile sims 2 sau 3... vp pe privat! si dau funa si vot

2 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Simsurile au 5-6 giga bucata si cum ai vrea sa le trimitem pe mail? Ti-am umple tie casuta de mailuri intr-o secunda (sau poate zile, nu stiu, daca se copiaza cu maxim 5 mb pe sec fa un calcul pentru cativa gb).
Simsurile sunt nasoale, intreab-o pe sora mea, da nu ii mai stiu numele de pe TPU.
AAAA si inca ceva. CUMPARA JOCURILE SI NU LE FURA! LE GASESTI IN MALL SI SUPERMARKETURI! NU DE PE NET!

| OmNom explică:

Vai stii ce am deja un set cumparat si cd-urile nu merg!