| DarkSasuk3 a întrebat:

Cine-mi poate spune cum pot pune PAGUBA MEDIE NEGATIVA la switchbot...deoarece :

de ex: am incercat sa adaug " - "...si chiar daca aparea -20 tot devenea +20...nu reusesc sa adaug paguba negativa..cine stie FUNDA

Răspuns Câştigător
| Brancardierii a răspuns:

Adica in loc sa te uiti sa prinzi o paguba medie subunitara ( - ) mai bine te-ai uita sa pui paguba competenta (exemplu : pagumba competenta 15%, ce-a medie iti v-a aparea probabil -30-40)
Ce vreau sa spun este ca ar trebui sa setezi la switchbot paguba competenta mare, iar aceea medie va fi mica pe cu cat competenta va fi mai mare.
Sper ca asa ai inteles, bafta!

2 răspunsuri:
| Brancardierii a răspuns:

Pune baguba competenta iar cea medie v-a aparea cu -

| DarkSasuk3 explică (pentru Brancardierii):

Tot nu am inteles, fii mai explicit