| thebigdog a întrebat:

Cine poata sa imi spuna si mie daca exista vreo posibilitate sa modifici din fisierele jocului tomb raider munitia, gen cate gloante mai ai sau sageti? ca nu mai am de loc, si sunt la partea din joc cand trebuie sa il salvez pe Alex, si din camera in care sunt nu am de unde sa iau sageti. multumesc anticipat

1 răspuns:
| BMicha3l a răspuns:

Nu cred ca poti face asta. Chiar daca ai putea ar fi destul de greu. Cel mai bine cred ca ar fi sa incerci sa treci jocul fara sa modifici ceva, iar asa te poti si lauda ca ai terminat jocul fara nici un hack. Bafta!