| CosticăfugimistrețuCostică a întrebat:

Cine poate să îmi spună măcar 5 jocuri în afară de days gone, the lust of us (ambele) și fallout? Să fie până în 20 de euro și să fie postapocaliptice

4 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Frostpunk poate. Il gasesti pe g2a, etc., pe Steam e cam scumpicel, dar merita pana si DLC-urile.
Ai putea, de altfel, sa iti faci abonament pe EA Play (5 euro pe luna), caci il au in librarie, insa nu stiu daca primesti si DLC-urile. Daca iti faci abonament ca sa joci, anunta-ma si pe mine, te rog, daca ai acces si la DLC-uri. Planuiesc si eu sa-l joc, har pana fac un upgrade de hardware, nimeni nu stie daca voi avea acces si la DLC-uri.

| CosticăfugimistrețuCostică explică (pentru LPCTSTR):

Am găsit la aproape 61 de lei o ocheie și alta care e la apraole 55 și este la reducere pe g2a

| LPCTSTR a răspuns (pentru CosticăfugimistrețuCostică):

Cum doresti, sunt banii tai. Din pacate, ultimul si cel mai bun DLC este cam scump, dar merita jucat cand vei avea banii.

| ApexGeneral a răspuns:

Dying light poate pe steam e 30 de euro dar pe siteuri ca eneba e 5 euro si e foarte bun.