| TheOddGamer a întrebat:

Cine poate sa ma ajute (funda)as dori sa imi spuneti unde sa cresc la metin2fun la lvl80 dar nu in padurea rosie sau padurea verde.Plzz raspunsuri dau funda.

Răspuns Câştigător
| xForSpeedx a răspuns:

In urmatoarele zone poti creste :
1Padurea rosia in ultima camera cum sa-r zice la mostri dia mari
2in grota adica V3 dar acolo iti trebuie sa ai pe arma piatra critica si mostri
3In v2 dar acoolo rezisti si te chinui pana la 85

Dar cel mai bine e sa bati in padurea rosie, cand pergi pe drumul ala si dai de o fundatura acolo la mostri de aia mari si verzi acolo cresti cel mabn fara inel
Mult Noroc

1 răspuns:
| robyxcool1 a răspuns:

Un bun loc ar fi in grota la golemi daca ai arme bune, la monstrii lvl 85 daca ai proaste, si daca nu rezisti singurul loc este padurea rosie copaceii