| EdwardAlex a întrebat:

Cine poate sa mi lase si mie un hack pentru 4story ro, care sa mearga la ultimul update, dau funda!

1 răspuns:
| ΣηJΦY a răspuns:

Draga EdwardAlex,sfatul meu este sa nu mai incerci sa cauti hack-uri pentru jocuri online,pentru ca mai mult ca sigur nu vei gasi.Iar daca vei gasi, mai mult ca sigur vor fi keyloggere(imi cer scuze daca am scris gresit).De asemenea, sa zicem ca, daca prin absurd ai gasit vreun hack, mai mult ca sigur iti vei lua ban deoarece si pentru ca cei de la Gameforge au protectie anti-hack pentru toate jocurile lor. Sper ca te-am ajutat si ca imi vei lua in seama sfatul.O zi buna!