| Leo003 a întrebat:

Cine poate sa -mi spuna avantajele si dejavantajele
Minecraft-ului piratat?

Răspuns Câştigător
| Rob3rt97 a răspuns:

Joc minecraft de foarte mult timp, de cand a aparut si pana in prezent mai joc din cand in cand, am avut si cont premium si pirata.
Diferenta intre cont minecraft premium si piratat este ca pe contul premium poti pune skin-uri ca se la vada altii si capa si poti intra pe servere care necestia cont premium, in rest nu exista alta diferenta intre premium si piratat. Eu nu recomand sa il cumperi, te poti bucura de acelasi joc si piratat. Nu exista alta diferenta in afara de cele mentionate mai sus.