| purendea1997 a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna un metin2 privat chiar 2013 cu marmura la magazin sa cresti bine sau sa-ti dea lv din start armuri si arme noi la maga Care imi spunde dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| adydumy98 a răspuns:

Vezi daca yty place metin2 united e super fain are marmura la magazin si faci seturi f repede...te da de la lvl 40 sau 44 cresty f bine, magiile poti sa le faci usor g sau p... nu yty cere itm la + faci f f usor epice si altele.E super fain metinul asta, incearcatongue