| CaroliFlorin a întrebat:

Cine poate sa-mi spuna un Metin2 tare, cu rate bunicele (300 Yang, 500 Exp, 400 Drop etc.), no Hamachi si cu arme si armuri bune la negustori (otel war, ninfa, posedata etc.)

P. S.: Nu vreau Metinurile: RoSpeed, Dinamik, Mondial.

Răspuns Câştigător
| AugustaD a răspuns:

Helios2.net (e german da daca sti engleza putin te descurci si mai sunt si romani")sau ultimate longju2(metinel.com)

2 răspunsuri:
| CaroliFlorin explică:

Pandaaa eu de unde sa stiu site-ul de la metin2 light daca tu doar mi-ai zis metinul? P.S.: Augu Funda.

| P4ndaaa a răspuns:

Iti recomand mt 2 light... la magazin are otel, king 1, king 2 si cu 0 yang si te da din prima level 90. si cu toate epicurile