| QUM a întrebat:

Cine poate sa-mi zica mai multe despre sims 3(nu de pe net)?
vreau sa stiu de la cineva care are jocul cam tot ce poti sa faci tongue

Răspuns Câştigător
| Anithéminz a răspuns:

Pai sims 3, e la fel cu sims 2 (daca l-ai jucat )cu imbunatatiri. Daca vrei ca jocul sa fie mult mai super ar fi bine sa iti descarci/cumperi si pack-urile aparute(Pets,Ambitions,Late night, Generations, World Adventures etc. ).
Sa iti spun sincer, jocul fara pack-uri nu e asa de fantastic. Poti sa te plimbi prin oras,,, cand iti creezi omul ai mai multe optiuni. A da, si daca vrei mai detaliat : mananci, dormi, te duci la munca, te speli, pipi, caca : )).
Cu pack-uri poti sa devii Vedeta, poti sa calatoresti prin Egipt, Franta. si sa descoperi comori cu usi ascunse (si tot ce mai era pe acolo),,, etc.