| Jhonny24 a întrebat:

Cine se pricepe la counter strike. am o problema cu GRAFICA! am schimbat de pe open3gl pe Software, iar cand intru nu vad numai alb! dar mi se aude melodia, l`am reinstalat dar tot nu merge va rog ajutati-ma!
DAU FUNDA! VA ROG

5 răspunsuri:
| KissYourLips a răspuns:

Incearca Nvidia e ff bun

| Jhonny24 explică (pentru KissYourLips):

Ce Nvidia?! ce`i asta cum fac? explica-mi te rog

| KissYourLips a răspuns (pentru Jhonny24):

Http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us uite iti alegi cum vrei si il descarci o sa mearga

| Jhonny24 explică (pentru KissYourLips):

Dupa ca il instalez ce fac? la ce ma ajuta asta? habar nu am cum se foloseste programu asta?! EXPLICA-MI!

| BdyBluu a răspuns:

Pune-l inapoi pe Open GL. daca nu ai schimba ceva rezolutie acolo