| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine și-a comandat jocuri pentru PLAYSTATION 4 de pe site ul jocuri.ro? E serios siteul? În cate zile au ajuns la voi jocurile?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jocuri.ro nu pare ca exista.
Daca vorbesti de Jocurinoi.ro, da sunt seriosi.
Sunt C&A Connect care vand pe eMAG de ani de zile si am comandat de la ei de foarte multe ori, prin ambele cai. Jocurie au ajus destul de repede 2-3 zile si daca era vorba de precomenzi au incercat sa trimita jocul inainte de lansare daca s-a putut.
Iti recomand totusi inainte sa cumperi un joc sa verifici pretul pe mai multe site-uri; eMAG, Altex, Ozone. Este posibil uneori sa gasesti preturi mai bune, oricum vei da de ei si pe Emag...