| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine si-a cumpărat consola de jocuri video PS5 PRO este diferența mare fara de PS4 PRO?

2 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

Ps5 este o consolă performantă, nu se compară cu o consolă ca ps4 pro sau xbox one x, ea și cu xbox series s și cu xbox series x sunt singurele console care s-ar putea să ruleze noile jocuri 2021+. DACĂ NU MĂ CREZI ÎNCEARCĂ SYBERPUNK PE UN PS 4 ORO SAU XBOX ONE X SĂ VEZI CÂT DE RĂU MERGE PE ELE! ȘI ESTE OPTIMIZAT!

| LaurentiuRomania a răspuns:

În primul rand ca nu exista ps5 pro.
Exista ps5 blu-ray edition= cel in care poți baga cd.uri cu jocuri video.
Exista ps5 digital edition= cel in care poți doar sa descarci jocuri de pe playstation stare, evident ai nevoie de un card sa plătești jocurile si de ps plus, adică abonament la internet.
Toata lumea lauda ps5.ul dar eu sunt de părere ca ps4 își face treaba foarte bine și abia acum ajunge la preturi accesibile