| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cele mai faine jocuri dar va rog mult nu cu impuscaturi gen call of duty, counter etc... funda mare

2 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

NFS Most Wanted
NFS Carbon
NFS Shift
NFS Shist 2 Unleashed
NFS Hot Pursuit
NFS Hot Pursuit 2
NFS Underground
NFS Underground 2
The Island Castaway
Chicken Invaders 1, 2, 3,4
Super Granny 1, 2, 3,4,5,6 (sont 6 parti ex:Super Granny 2, Super Granny 3... )
Plants vs Zombies (super jocu si fain rau)
Cam atat...
Sper ca ti-a fost de folos

| DewLoWoofy a răspuns:

Exista destule jocuri, dar depinde de preferintele tale :p De care vrei? Online? Offline? :]]]
Exista Counter Strike :]] e imposibil sa nu fi auzit de elwinking.
Mie imi place Bite Fight, mai erau jocuri da nu le mai stiu acum