| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie ceva jocuri gen GTA san adreas?

3 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Bună!
Pe lângă GTA San Andreas mai este şi GTA Vice City. Metin2 seamănă destul de mult, doar că in loc de arme(puşti,.) ai suliţe, săbii, arcuri, etc. Si in loc de maşina ai cal şi seamănă foarte mult.
De asemenea, un joc creat tot de RockStar games mai este şi Mafia 1, 2, si cele enumerate de AntiparticulubesteVodka.
O zi bună!

| IAmAnonim a răspuns:

Saint row 1, 2; mafia 2; just couse 2; gta 4; driver in san fransisco; tdu 1, 2 funda te rog

| raduraducodrin a răspuns:

Si a aparut de curand saints row the third