| Roxaris a întrebat:

Cine stie cum fac sa imi meraga codurile la jocul sims 3? ca nu imi merg decat "motherlode" si "kaching" restul deloc sad a mai patit cineva asta? care e motivul pentru care nu functioneaza? va rog daca stiti sa imi ziceti, mersi!

5 răspunsuri:
| calinx a răspuns:

Banuiesc ca ai apasat ctrl+shift+c si apoi ai scris codul
inainte sa bagi codul scrie testingcheatsenabled true

| Roxaris explică (pentru calinx):

Mersi de raspuns! dar tot nu merge sad am scris "testingcheatsenabled true" si am scris dupa codul dar nu merge, nu se intampla nimic, mai exista vreo posibilitate sa il fac sa mearga?

| Roxaris explică:

Am incercat si cu "testingcheatsenabled true" si tot nu functioneaza sad se mai poate si altfel sa fac sa imi mearga? va rog ajutati-ma happy

| calinx a răspuns (pentru Roxaris):

Ai toate expansion pack-urile instalate?

| Roxaris explică (pentru calinx):

Cred ca nu le am toate instalate. cum as putea face rost de ele? si de care am nevoie ca sa imi mearga codurile? mersi tare mult de raspunsuri si ca ai rabdare cu mine >:d