| robertmagiculhp a întrebat:

Cine stie cum fac un pure unicorn pe dragon city?[dau fundita]

Răspuns Câştigător
| grecuionuț1 a răspuns:

Se numeste Pure Dragon si il faci la Breeding din Legendar + Legendar
ex: Crystal + Legendary
Crystal + Mirror
Crystal + Wind
Crystal + Crystal
etc

| dariusand22 a răspuns (pentru grecuionuț1):

Cu doi dragoni legendari

| Borsko a răspuns (pentru dariusand22):

Pe scurt, da laughing

| IonutzDeniss a răspuns (pentru grecuionuț1):

Trebuie sa dau nornal sau 5 gems la inperechiere

| Borsko a răspuns (pentru IonutzDeniss):

Iti iese din prima daca dai cu 5 gems, daca dai normal iese mai greu. (mai mult de 3 incercari, sau chiar o incercare daca ai noroc)

O sa stii daca ti-a iesit legendar daca iti da o zi si 23 de ore

| grecuionuț1 a răspuns (pentru grecuionuț1):

Dar trebuie sa fie de leval acelasi, trebuie sa dai 5 gems sau simplu?

9 răspunsuri:
| andreilove a răspuns:

Salut.Pure unicorn il castigi la roata norocului care iti apare la inceputul jocului cand intrii, acolo trebuie sa aduni puncte pentru dragoni diferiti. Funda?

| bodi01 a răspuns:

Iti iese din legendar+ legendar orice legendar poti sa bagi in bredeend boost

| IonutzDeniss a răspuns:

Se face din 2 dragoni legedary
ex: crystal+Legendary
wind+ crystal

| Lucy2001 a răspuns:

Mie nu imi merge