| supercar72 a întrebat:

Cine stie cum pot vedea interiorul masinii (in timp ce o conduc) la gta san andreas asa cum e la modul gta san andreas bucuresti. help me dau funda ce vrei voi

Răspuns Câştigător
| Banica05 a răspuns:

Ca sa poti face asta trebuie sa ai Cleo 3.0 sau 4.0 si da downloadezi FPD Cleo Mod si sa pui.cs-ul in cleo si ca sa se vada in masina (daca iti merge tie) apesi virgula si butonul de vedere pe din afara l-am uitat ca nu am mai jucat gta san andreas de mult

2 răspunsuri:
| Banica05 a răspuns:

Apropo,frumos sarut!

| supercar72 explică (pentru Banica05):

Mersi, cum sa iti dau fundita.dau pe raspuns castigator thinking