| EmmaEmix a întrebat:

Cine stie cum sa fac credite pe imvu fara sa platesc? dau funditalaughing

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

1 intrati pe site la imvu
2 dati la earn credit
3 dati la invite refer people
4 dati la invite by email
5 scrieti la prima casuta un email de al vostru la a 2 casuta scrieti numele vostru orice nume ex: dede ceva la nimeriala
6 intrati pe emailu cel scris si dati la spam
7 va apare new look dati pe el si dati yes asteptati sa se incarce apoi dati x dati iar yes si asteptati sa se incarce apoi dati x si dati yes si faceti contul fals
apoi trebuie sa intre cineva pe contul fals sa dea 5 inv succes

5 răspunsuri:
| PlagaSanDy a răspuns:

Auzi fată,

Dă-mi add la: AOLEVRIC(să-mi spui că tu eştirolling on the floor ) şi îţi spun acolo :*:*

| manu01manu a răspuns:

Poti sa mai faci bani cu myYearbook. Intri la earn credits si sc acolo myYearbook si te loghezi si iti da 500 si 500 daca transferi

| EmmaEmix explică:

Rebecca,cum te cheama pe imvu,ca vreau sa te adaug si sa imi zici daca vrei cum sa faac credite, ca eu stiu sa fac conturi dar fie lenelaughing, deci ai putea sa imi faci creditre?

| Rebecca_6316 a răspuns:

Dabatting eyelashes eu joc imvu`. iar creditele le faci cu conturi false happy

| LoveMe4ever a răspuns:

P0oi.intri pe yopmail.com.ac0l0 dai la email alias.acolo scrii de exemplu jucariiptcopii. dupa aia intri pe imvu.dai la free credits.invite and refer pe0ple.dai la invite by email.la prima casutsa scrii jucariiptcopii sau ce ai scris. dupaia.scrii orice in casutsa care e sub asta.si in aia mare. dupa aia te int0rci la yopmail.com si dai inap0oi.iar la check nu stiu cum.scrii jucariiptcopii sau ce ai scris tu.si iti apare o casutsa cu yes sau no.dsi da yes si pe acolo iti dai tu seama ce sa scrii.happy:*