| geogeo123 a întrebat:

Cine stie cum se numeste programul din acest video http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=6X jRJWT-Hsg
cu ciocanu sau ziceti-mi programi care seamana cu acesta funda celui ce raspunde

4 răspunsuri:
| P1x3lMD a răspuns:

Se cheama Stressre

| P1x3lMD a răspuns:

Cu ajutorul lui mai faci si gauri, spargi ecranul, il pirlesti, il tai, tragi cu glonti in el.Desigur totul revine la normal dupa ce inchizi programul. Funda?

| P1x3lMD a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch iata ce mai poate face.....Mai exista un program asemanator caruia ii zice Brick, cu brick arunci caramide virtuale si spargi ecranul.

| SpaimaNopti a răspuns:

Eu il am dacal vrei id mess robert_90017