| AwanderingLove a întrebat:

Cine stie de pe ce site pot sa iau un hack de demage? Un link ceva va rog. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| r3flexe a răspuns:

Off doamne mai invata si tu engleza se scrie damage si nu e metin ci metin 2 http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-hacks-bots-cheats-exploits-macros/ uite aici cate hackuri vrei iti faci cont si te uiti acolo si iti alegi ce hack vrei si eu iti recomand sa te lasi de metin 2 o pierdere de timp dar faci cum vrei.

2 răspunsuri:
| r3flexe a răspuns:

Cand o sa ne spui ce inseamna demage poate o sa te putem ajuta

| AwanderingLove explică:

La metin ma refer