| BlackLighting29 a întrebat:

Cine stie de unde sa instalez trucksmp pentru 32bit? Nu merge daca nu am 64bit? Am cumparat jocul...

Răspuns Câştigător
| Zet_Robert_1997 a răspuns:

Mi se pare ca nu poti sa il descarci separat! Chestia cu MP e destul de complicata! Eu mi-am cumparat ETS2 acum 3 saptamani! SI sincer a durat ceva sa imi dau seama ce se intampla cu MP! Faza naspa e ca acesti creatori nu au facut jocul din „fabrica" direct si pentru MP! Trebuie sa descarci un launcher! Launcher-ul respectiv il gasesti pe truckersMP. Dar trebuie sa iti faci si cont si inca cateva! Nu stiu daca ia vreun tutorial ceva sa te ajute! Dar iti recomand sa te inregisterzi cu tot ce trebuie si dupa te apuci sa descarci MP-ul! Dar acum cu 32bit... nu stiu ce sa zic! Nu cred ca conteaza! Oricum eu sincer pe autostrata am 60-65-70FPS, dar in oras am 40, cam asa! Oricum Bafta!

| BlackLighting29 explică (pentru Zet_Robert_1997):

Mda... imi scrie ca trebuie sa am 64bit

| Zet_Robert_1997 a răspuns (pentru BlackLighting29):

Unde?

| Zet_Robert_1997 a răspuns (pentru BlackLighting29):

Chestia aia, nu te pot ajuta!

| BlackLighting29 explică (pentru Zet_Robert_1997):

Cand il deschid apare o eroare si zice ca pe pe x86 (32bit) x64 bit

| Zet_Robert_1997 a răspuns (pentru BlackLighting29):

Mhm... Incearca sa iei totul de la capat! Nu stiu ce s-a intamplat!