| Riker a întrebat:

Cine știe engleză foarte bine și știe cum să traducă un videoclip de pe Youtube? M-ar putea ajuta cineva?
Desigur cine are timp și vrea. happy

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Poti sa activezi subtitrare tradusa la majoritatea clipurilor de pe Youtube. Traducera nu o sa fie perfecta, insa e suficient cat sa intelegi.

| Riker explică (pentru CuriousStuff):

Subtitrarea este în engleză și nu este destul de corectă.

| CuriousStuff a răspuns (pentru Riker):

Poti sa o pui in romana. Stiu ca nu e corecta insa in majoritatea cazuilor e suficient cat sa intelegi ce se intampla. Daca vrei o traducere de calitate atunci chiar va trebui sa gasesti o persoana care sa faca asta fraza cu fraza

| Pietricel a răspuns:

Da-mi link de la clip in privat.

| XCV a răspuns:

Ce videoclip?