| SaTanAacl a întrebat:

Cine stie jocuri de strategie gen ikariam sau travian dar sa fie tot online, sa nu trebuiasca downloadat.
care spune cele mai multe jocuri dau funda!

Răspuns Câştigător
| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Salut. Iti recomand jocul League Of Legends. Un joc foarte complex cu 11 milioane de playeri in toata lumea. La inceput mi s-a parut foarte plictisitor din cauza ca erau foarte multi straini.Dar acum sunt majoritatea romani jocul fiind disponibil si in limba romana. Este un joc cu eroi, magii, iteme si foarte multe chestii foarte tari. daca vrei poti sa il incerci si tu aici. il gasesti la linkul http://signup.leagueoflegends.com/? ref=4ff833db821ff945756481

2 răspunsuri:
| Alexmilian a răspuns:

Pai ar fi: imperia, lagoonia, ramacity, skyrama, legenda dacica, e republik, galactic imperia, khan wars, lord of the rings si mai stiam dar le-am uitat

| cozmin556 a răspuns:

Grepolis