| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie jocuri gen S4 League?
Inafara de : Metin2, 4Story, WOW, Cabal, sau toate rahaturile, care sunt gen WOW (nu zic ca WOW si celelalte jocuri ca el sunt rahaturi, da m-am plictisit pana peste cap de ele!)
Si sa nu fie jocu de pe un Site sau ceva de genu, deci, jocuri in retea.

11 răspunsuri:
| rekinash a răspuns:

Ai cont de metin2ro?

| anonim_4396 explică (pentru rekinash):

Ce intreb eu si ce.intrebi tu, da normal ca am (avut) ca nu mai joc, este o prostie pe langa WOW!

| rekinash a răspuns:

Intreb cu un scop.il mai ai sau nu? vroiam sa stiu daca il dai!

| anonim_4396 explică (pentru rekinash):

Da il am, pentru?

| rekinash a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu il dai?

| anonim_4396 explică (pentru rekinash):

Nu,de ce l-as da, am muncit atat...si in + i l-am dat la un prieten,care si el la randul lui mi-a dat un cont pe WoW,el a vrut sa vada cum e Metin,eu am vrut sa vad cum este WoW, eu m-am lasat de amandoua, el mai joaca cand nu are ce face...

| rekinash a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai muncit mult? ce level aveai? cred ca daca munceai mult nu il mai dadeai tu asa usor! in fine bafta!

| anonim_4396 explică (pentru rekinash):

Da am muncit mult.
46, atunci cand l-am dat.
Ba da il dadeam si daca aveam level 80, ca este prietenul meu, nu oricine, si in + am zis ca mi-a dat un cont WoW.
Si tie la fel!

| Ace77 a răspuns:

Si eu am fost in situatia ta! Ma plictiseam de jocurile Cabal Dekaron MT 2 si un prieten mi-a zis de jocul acesta ti-l recomand si tie e ceva diferit si super! Se cheama LoL League of Legend!

| iCata13 a răspuns:

Dark orbit, farme rama, the west, grepolis, ikariam si bite fight sper ca te-am ajutathappyhappy