| VladMarian99 a întrebat:

Cine stie metin2 40%pvm-60%pvp dau funda ... ~!~!~!~!~!~winking

Răspuns Câştigător
| Max99 a răspuns:

Metin2 Mondial Royal este un server 50% pvm 50 % pvp armele, armurile si itemele evolueaza.(daca te faci sura sa nu iti iei dintele ca nu evolueaza) daca intri sa imi dai mesaj aici ca sa ne vedem pe metin (ma cheama NarKotiK pe metin big grin)

| VladMarian99 explică (pentru Max99):

Max da-mi si mie site te rogwinking
o sa ma cheme Deq3NDenT

3 răspunsuri:
| alin_9439 a răspuns:

Sal metin2 la care te referi e metin2 val mondial scrie pe bara acolo sus valmondial.fr fara www ok? Funda