| asdfghevere a întrebat:

Cine stie niste coduri pentru sims? dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| Alynstar5 a răspuns:

Rosebud pentru 1000 simeleons,hist_add pentru a adauga un nou stat la familie,edit_char pentru modul de creare a caracterului, sim_log end pentru a incheia log-ul, sound_event pentru trigeer evenimet sunet si mai cauta si tu pe gogle la ChatCodeGeneral.Si scrie acolo la cautare joc:Sims.../cu placere si un an nou fericit. Fundita?

2 răspunsuri:
| catshome a răspuns:

Daca ai sims 2 sau chiar sims 3 incearca motherlode pentru 50.000 de dolari, sau la sims 2 havetwins sau maketwins pentru gemeni, si mai erau... dar pe moment nu mai stiu!( NOTE: la codul pentru gemeni se baga cand femeia a ramas insarcinata... dar incearca ambele variante, ca nu mai stiu exact) BAFTA! (fundita?)

| Alynstar5 a răspuns:

Rosebud pentru 1000 simeleons,hist_add pentru a adauga un nou stat la familie,edit_char pentru modul de creare a caracterului, sim_log end pentru a incheia log-ul, sound_event pentru trigeer evenimet sunet si mai cauta si tu pe gogle la ChatCodeGeneral.Si scrie acolo la cautare joc:Sims.../cu placere si un an nou fericit.