| Nicku2011 a întrebat:

Cine stie niste jocuri super in afara de metin 4story si fifa? dau funda pentru cele mai tari jocuri

Răspuns Câştigător
| Headysssssssss a răspuns:

2029 Online, AirRivals, Alien Vs Predator 2, Atlantica Online, Battle Of The Immortals, Counter Strike, Fly For Fun, Ghost Master, Mortal Kombat, GhostX, Half-Life 2, GTA, Ice Age Dawn of the Dinosaurs, MicroVolts, Level R, Motocross Madness 2, Need For Speed Hot Pursuit 2, Neighbours from Hell, NosTale, Pokemon Platinum, The Sims, TLBB, Battlefield Heroes, Tony Hawk American Wasteland, Torchlight.

4 răspunsuri:
| PaulDaBoss a răspuns:

World of Warcraft
Halo
PartyMU(server privat)
Allods online
Atlantica online
Battlefield heroes
Un site de jocuri www.maidmarian.com
Bafta;)

| Headysssssssss a răspuns:

Funda big grin? mi-a luat mult sa le scriu pe toate big grin

| LyaThoN a răspuns:

Pai ai incercat seria Hitman daca nu trebuie sa o incerci, ti-as spune mai multe dar mi-as toci degetele degeaba incearca acest joc care ti-am zis eu

| ProbertP99 a răspuns (pentru LyaThoN):

Monkey quest,nfs world,luna online, battlefield online asta-i super, conquer.