| Xfactor_2745 a întrebat:

Cine stie o aplicatie pentru ca jocurile sa mearga mai bine pentru ca nu am placa video buna

3 răspunsuri:
| K3nZzoR a răspuns:

Salut.fi atent exista un program on live cu care poti sa joci orice joc de acolo doar daca are free trial poti sa joci chiar si assassins creed brotherhood si nu-ti cere placa video nici ram nici nimic conteaza doar s aai viteza la net bunicica.bafta

| Xfactor_2745 explică (pentru K3nZzoR):

Nu dar eu vreau sa mi joc jocurile de pe pc ul meu si sa nu se mai blocheze.nu stii un program pentru asta?

| K3nZzoR a răspuns (pentru Xfactor_2745):

Nu
scuze