| alexaly a întrebat:

Cine stie o lista cu jocuri faine online sau brownser... gen metin, the west...

1 răspuns:
| JuLLiaN a răspuns:

Aoloooo... esti omul meu... fi atent ti le spun pe clasament.
1).www.triburile.ro (asta este cel mai cel)
2).www.grepolis.ro (si asta e ceva de capul lui)
3).www.the-west.ro
4).www.khanwars.ro

Iar sunt cateva care sunt foarte tari dar trebuie instalate, si ele sunt online.
1).Fottball Super Stars (www.footballsuperstars.com asta este cu fotbal si este foarte fain si ok)
2).Need for speed World (www.world.needforspeed.com asta trebuie sa il cunosti, e NFS doar, e online si super tare.)
Sper ca ti-am fost de folos, cred ca merit o FUNDA MARE NU-I ASA?