| yooood a întrebat:

Cine stie servere de cs 1.6 de respawn + warcfart si daca sunt bune dau funta

Răspuns Câştigător
| PlictisiTa a răspuns:

Respawn.woxgames.com THE BEST!

11 răspunsuri:
| Ryuunosuke a răspuns:

Respawn.ecila.ro

| iRonicGS a răspuns:

Nu e respawn dar e fain happy Cs.DeepGaming.Ro... New server 2015 cautam staff activ!

| alinzz a răspuns:

Fun.cstrike.ro daca vrei deathrun dr.satelitii.ro iar cel mai de *** server din lume cs.cutitarii.ro ( server praf nu intra pe el ca iti strica cs ) sper ca te-am ajutat

| LeGenDarBoy a răspuns:

Respawn.NetFun.Eu - Admine Dupa o luna de joc

| Bischitz a răspuns:

Draculas.Zapto.Org Server de Counter Strike Respawn+war3 se dau vip gratis

| yooood explică:

Ma vreau de warcraft cu respawn

| ionut_4243 a răspuns:

Intra pe asta de ultima generatie go go go cs.v10.in hostat si nonstop

| RoBy_4551 a răspuns:

Cs.prostrike.net
cu litere mari

| Plasmuit01 a răspuns:

Connect Pgl.Olds.Ro IP - 46.102.116.102:27015
Server Clasic On 32/24 Ore!
Avem pluginuri noi si frumoase specifie sarbatorilor de iarna.
Nu este lag/ping pe server!
Cele mai bune si mai noi mape.
Adminii sunt foarte prietenosi.
Cautam admini cu experienta.
Cautam Sloturi.
Cautam admin cu experienta!
Pe server nu exista si nu vor exista codati.
Forum - http://olds.ro/forum/index.php?/forum/451-classicpgloldsro/
Comunitate - http://olds.ro/forum/
Facebook (Pgl.Olds.Ro) - https://www.facebook.com/pages/PglOldsRo/301535036669975?ref=hl
Contact: ID Y! M(Yahoo! Messenger) pgl_olds@yahoo.com & nemernicu_x28@yahoo.com

| Marian_7753 a răspuns:

Counter strike 1.6 bestial

| Marian_7753 a răspuns:

Cs.extream.com