| Christy448 a întrebat:

Cine stie servere de metin2 private misto? CAT MAI MULTE EXEMPLE! CEL CARE IMI PLACE CEL MAI MULT VA PRIMI FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sPray a răspuns:

Pai, sunt foarte multe servere private de Metin 2 si depinde din care preferi tu. Sunt pvp si pvm. mai in jos iti voi prezenta o lista cu cateva dintre ele :

PVP : Hammer Mt2
Metin2 Steel ( 70% PVP )
Metin2 European
Arena PVP ( In deschidere, deci nu s`a deschis inca )

PVM : Arena Hard PVM
Metin2 Dr
Metin2 Tim
4Metin

Acestea sunt doar cateva insa poti incerca si pe unt top de servere private ( scrii si tu pe google top 100 metin2 private servers )

Eu, le recomand pe cele PvM pentru ca nu sunt modati. ( cel putin pe svr. mentionate sus ) Toate cele bune!