| SaRa13 a întrebat:

Cine stie siteuri de jocuri faine?

Dau funda*:-)

Răspuns Câştigător
| alexaly a răspuns:

Din moment ce esti fata, cred ca ai putea incerca armatoarele jocuri :

IMVU-http://www.imvu.com/login/
Metin2RO-www.metin2.ro

sau.

Jojo's fashion show

Dinner Dash

Cake shop

Fashion Fortune

Nanny Mania

Alice Greenfingers

Wedding Dash

Babysitting Mania

Chocolatier

Virtual Families

Escape from Paradise

Dream Chronicles

Cooking academy

App.scuze ca doar la 2 am dat likul sau cum ii zici tu, site-ul... dar la celelalte poti poti gasit site-ul oficial pe google, scriind numele jocului;)
Sper ca te-am ajutat! fundita pls?:*

9 răspunsuri:
| Kraxy a răspuns:

Miniclip, Pufulete.ro si altele.
Mai sunt multe.
O zi buna!

| Miley a răspuns:

Cauta aici sunt o gramada si sunt din care poti sa te loghezi:http://mmohut.com/browser-games
Paste Fericit!

| SaRa13 explică:

Da si de downloadat!

| DanutzDanutz a răspuns:

De downloadat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. miniclip- nu te vei plictisi cu siguranta.sunt f muuulte!
2. daca esti pasionat-a de teste de IQ. iti recomand conquiztador
3. moshi monsters: cu siguranta iti va place! iti creezi propiul tau monstrulet, ai grija de el de casa si gradina lui.
4. sper ca am fost de folos...
5. Funda? happy

| cipryunique a răspuns:

Www.gamepuma.com gasesti tot felul de jocuri;) bafta

| RobyTaBoss a răspuns:

Stiu cateva site-uri si site-uri miniclip, pufulete.ro,jocuri gratis, www.gamepuma.ro gasesti tot ce vrei p el,daca iti placa sa inbraci fete sa te duci sa te joci sa faci IQ si bani sa faci strategie si nivele propriul tau cont intra pe ladi popular,sau ferma vesela daca esti pasionata de plantat, si molehilempire tot de plantat da cu pitici, si multe alte jocuri (funda);)

| Gaz3 a răspuns:

Cele mai super jocuri online sunt pe site : Playhub.com (funda)happy

| CrIsTyNuTzZa_4505 a răspuns:

Www.agame.com,www.miniclip.com,www.hackedarcadegames.com(pe siteul asta jocurile sunt mai usoare) sau mai cauta pe net "siteuri de jocuri" si o sa gasesti multe;)