| maria_9134 a întrebat:

Cine stie un joc MOORPG ca metin2 in romana in afara de 4story?

Răspuns Câştigător
| Michy_1562 a răspuns:

Jade dynasty ii super big grin mult mult mai fain ca 4story si metinul big grin fundita?

2 răspunsuri:
| MyhayTheArcher a răspuns:

Mda,se pare ca michy nu prea stie sa citeasca.deci in romana.numai e niciunul in afara de astea doua. Vrei un sfat? joaca seafight.ro nu trebuie sa il descarci e online sincer nu te plictisesti deloc deci... uneori da dependenta.Si in seafight poti sa fi smecher si fara sa bagi bani in joc. funda?

| MonterDoc a răspuns:

In romana...incearca 2Moon dar parca era in eng