| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un metin misto. dau funda caruia e ma tare metinu.

Răspuns Câştigător
| XtremeRules a răspuns:

Metin2gx.ro,metin2united.com,metin2rospeed.ro. sunt private rate 500%-1000%.metin2 gx e 100% tradus in romana k si ro speed. enjoy! funda:d

9 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Sincer sa fiu cel mai tare metin e hammer mt2 incearca o sa iti placa!

| Valentyno1 a răspuns (pentru DraGfirE):

Este dar merge greu

| DraGfirE a răspuns (pentru Valentyno1):

Atunci incearca metinul asta mt2 supreme ( http://mt2supreme.info/ )

| MicutzBlondutz a răspuns:

Frezetime mt2.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Joaca metin2 mijagi rate 5000 si nu sunt kinguri nici otele in shop.Le gasesti cateodata in mijlocu centrului la unii.Kinguri iei de pe net, cumperi, bafta. Funda? Io am lv 183.Max e lv 255

| Valentyno1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu metinul dar nu-mi merge

| smecherasul3333 a răspuns:

Hm inceraca metin2tdl pe sv alcolici mie mi se pare misto uite de aici te inregistrezi si il downloadezi http://metin.tdlgaming.com/ a da sau incerca metin2 european bafta:D

| rakknet1 a răspuns:

Metin 2 stell pls funda

| DjAlex2001 a răspuns:

Pai uite un metin daca vr.Metin2Gth e super rate 1000%, on 24/24, faci repede iteme, faci repede lvl, imediat faci seturi e fain.Incearcalwinking