| Stefyyzxx a întrebat:

Cine stie un metin privat in care sa cresti usor, sa faci banii repede si fara moduri.Cel mai bun primeste

Răspuns Câştigător
| Stefyyzxx explică:

Pai... multd e scris! uitate si tu pe youtube si maine iti voi explica fiecare cum ie! da o funda nu-mi dai si tu?happy?

3 răspunsuri:
| TwYsTz a răspuns:

Hm.fara moduri zici? 1. Metin2Buzau, 2.metin2 Undead empire, 3.Metin2 Tim ( nu prea faci bani repede), 4.Metin2 Epical smug! BAFTA

| Stefyyzxx explică (pentru TwYsTz):

Miai putea face o prezentare in scris pentru metinele astea? Te rog!

| Stefyyzxx explică (pentru Stefyyzxx):

Nam gasit nici unu bun dar mersi oricum!

| Stefyyzxx explică (pentru Stefyyzxx):

Pai... multd e scris! uitate si tu pe youtube si maine iti voi explica fiecare cum ie! da o funda nu-mi dai si tu?happy?