| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie un Metin2 pvp asa(P.S. Da-ti link.) [Nu metin2arena.] :
Lvl maxim inceput,fara moduri,cu iteme site pe care le poti cumpara pe metin sau cu iteme care se cumpara cu MD/JD care se dropeaza, si cu costume (cu sau fara bonusuri.)
Sau:
Metin2 PVP 100%
Sa aiba arme si armuri legendare de 250 la shop (Sa nu ziceti hammer sau dopte/phoneix,fl.), sa nu fie moduri.

Cel mai bun metin spus primeste FUNDA!.

2 răspunsuri:
| maxpaynelol a răspuns:

Pvp....Pai Metin2 Legacy ar fi mai frumos. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru maxpaynelol):

Nu are arme si armuri legendare. Nu e nimic din ce am zis eu. Pe langa sunt modati pe ala. Am jucat si eu am doar arma mod atat.