| GlaDyAtor a întrebat:

Cine stie un Metin2 PVP Frumos in afara de hammer.

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Buna!winking Am eu cate metine pentru tine...Sa incepem : Daca vr PVP (100%) este metin2wp...daca vre de crescut (Rate all 1000%) Iti recomand Metin2Strong, Metin2Celest, Metin2 Gorj, Metin2Dinmik, Metin2 God-Less, metin24win, Metin2 4newstyle. Funda daca vr ..si eu caut metine` eu le-am jucat mai demult dar nu s-au inchis. Funda tongue.

| GlaDyAtor explică (pentru Search69):

Daca imi dai cateva PVP(100%) iti dau funda, dar sa fiu frumoase si populate!

| Search69 a răspuns (pentru GlaDyAtor):

Mai...faza este ca nu mai sunt PVP 100% FRUMOASE..defapt am eu cv pvp 100% dar sunt nasoale..nepopulate...Daca tu consideri ca nu merit funda..Nu ma supar :p.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Metin2Iron.

| Vladutzu99 a răspuns:

Http://metin2argo.tk
Metin2 PVP Frumos Silent. Funda?