| AwesoMeDuDe a întrebat:

Cine stie un parkour mod pentru samp 0.3x care merge fara cleo mod si sa nu aiba virusi? dau funda la raspunsul care e cel mai bun si merge parkour modul

Răspuns Câştigător
| Alexutzu_Alex_1980 a răspuns:

Un SUPER mod de Parkour este 3run4ever.Gasesti pe Youtube mai multe trailere + ca exista si server unde te poti distra, poti face anumete sarituri de pe blocuri, sa mergi la sala si sa face scheme.Eu am avut modul si este foarte frumos.
P.S:Nu ai nevoie de cleo la el.

| AwesoMeDuDe explică (pentru Alexutzu_Alex_1980):

Scuze am sters samp si ti-am dat raspuns castigator din bunatate

1 răspuns: